Opinie o Active Clinic

400+ opinii na Booksy i Google, średnia - 5/5

„Pierwsza wizyta przyniosła niesamowitą ulgę”

Z całego serca polecam Panią Izę. Dzięki jej wiedzy i profesjonalizmowi Pani Izy mogę po kilku latach permanentnego bólu pleców powiedzieć że znalazłam „ręce, które leczą” Już pierwsza wizyta przyniosła mi niesamowitą ulgę i mogłam w końcu bez bólu się wyspać.

– Emilia, opinie Google

– Emilia, opinie Google

„AMAZING...top choice!!!”

AMAZING…top choice!!! There is a reason why Active Clinic have superlative reviews….I arrived from London with painful back spasm / muscular pain. They managed to slot in an appointment for me with JOANNA OLENDEREK who was truly excellent. I am so very grateful to Joanna and to the Manager & I hope to be running again soon! THANK YOU, THANK YOU!!! Go there and you will not be disappointed!!

– Miki, opinie Google

„Rwa kulszowa już nie jest moim problemem”

Rwa kulszowa już nie jest moim problemem. Profesjonalna pomoc i wiedza. Bardzo czyste gabinety. Oprócz doraźnej pomocy dostałem wiele wskazówek i ćwiczeń, żeby uniknąć problemów w przyszłości!

– Michał, opinie Booksy

„Czuję się dużo lepiej i wracam do sprawności”!

Bardzo dziękuję za pomoc. W 100% polecam. Ból pleców i szyi męczył mnie od dłuższego czasu. Po kolejnej wizycie w Active Clinic czuję się dużo lepiej i wracam do sprawności!

– Monika, opinie Booksy

„Amazing customer service. Izabela Bartosiak is a fantastic therapist”!

Amazing customer service. Izabela Bartosiak is a fantastic therapist. She almost completely fixed my neck in one session.

– Emilia, opinie Booksy

„Pan Radosław "naprawił" mnie już na pierwszej wizycie”

Polecam! Poślizgnęłam się w domu na mokrej podłodze upadając na kość ogonową. Po upadku nie mogłam normalnie chodzić, a wstawanie z pozycji siedzącej zajmowało mi wieki i było bolesne. Pan Radosław “naprawił” mnie już na pierwszej wizycie. Świetny specjalista.

– Marta, opinie Booksy

„Professional English speaking staff and pleasant atmosphere”!

The last couple of months of home office have resulted in constant neck pain. I am very happy with the physical therapy I’ve received at Active Clinic.
My neck pain is gone and I was instructed about exercises I should do at home in order to avoid future problems. Professional English speaking staff and pleasant atmosphere. I highly recommend Active Clinic!

– David, opinie Google

„Pani Anna to specjalista w każdym calu, pomogła stanąć na nogi”

Serdecznie polecam. Miejsce godne zaufania. Pani Anna to specjalista w każdym calu, pomogła stanąć na nogi, ale także na każdym etapie mogłam liczyć na wsparcie oraz dobre słowo 🙂 Active Clinic z całą pewnością zapewnia poczucie bezpieczeństwa i fachową opiekę gdzie pacjent nie jest kolejnym przypadkiem tylko człowiekiem potrzebującym pomocy.

– Daria, opinie Google

„Dobra atmosfera w tym miejscu sprzyja zdrowieniu :)”

Bardzo polecam wizyty w Active Clinic. Korzystałem z terapii u pana Radosława Gałana i już po pierwszej sesji terapeutycznej odczułem ulgę. Pan Radek ma dużą wiedzę, z którą się chętnie dzieli. Dobra atmosfera w tym miejscu sprzyja zdrowieniu 🙂

– Piotr, opinie Google

„Pomogła mi wrócić do sprawności i uniknąć operacji"

Jestem pacjentką Active Clinic od 2 lat. Ortopedzi straszyli mnie, że przy takim problemie jaki mam będzie konieczna operacja (wypadający dysk). Pani Ania regularnie ratuje moje plecy i pomogła mi wrócić do sprawności i uniknąć operacji. Dziękuję!

– Marta, opinie Booksy

„Pani Iza jest mistrzynią w swym zawodzie”

Pani Iza jest mistrzynią w swym zawodzie. Moja opinia jest oparta na moim wieloletnim doświadczeniu. Nie ma tu żadnej kurtuazji. Będę stałym pacjentem.

– Zbigniew, opinie Google

„Active Clinic polecił mi mój ortopeda”

Active Clinic polecił mi mój ortopeda. Miałam operację rekonstrukcji więzadła krzyżowego w kolanie. Było dla mnie miłym zaskoczeniem jak szybko zaczęłam stawać na nogi po terapii manualnej u Pani Ani Jakubowicz-Kowalik. Oprócz skutecznej rehabilitacji kolana, podczas wizyt w Active Clinic udało się rozwiązać problem z kręgosłup z którym borykałam się od lat. Pani Ania jest fizjoterapeutką z powołania i jestem bardzo zadowolona z pomocy, którą otrzymałam!

– Iza, opinie Booksy

„Excellent treatment”!

Have visited twice so far and recieved excellant treatment -was not able to walk wihout extreme pain -they idetified the problem and therapy recitified the issue-highly recomend this clinic.

– Barry, opinie Google

„Moje problemy z łokciem tenisisty odchodzą w niepamięć”!

Po terapii manualnej i dwóch zabiegach fali uderzeniowej moje problemy z łokciem tenisisty odchodzą w niepamięc! Dziękuję!

– Ala, opinie Booksy

„Ból barku i szyji. Po wizycie kolosalna poprawa”

Dziękuję za pomoc! Bardzo polecam Panią Anię Jakubowicz-Kowalik. Rewelacyjna fizjoterapeutka. Bardzo mi pomogła z bólem barku i szyi. Wchodząc do gabinetu ledwo mogłam podnieść rękę z bólu. Po wizycie kolosalna poprawa.

– Gośka, opinie Booksy

„Świetni fizjoterapeuci”

Świetni fizjoterapeuci. Korzystałam z pomocy Pani Ani i Pana Radka. Wizyty u obydwojga skutecznie rozwiązały mój problem z bólem pleców.

– Patrycja, opinie Booksy

„Nareszcie trafiłam w dobre miejsce"

Mam starą kontuzję nogi (złamanie po upadku podczas wspinaczki). Po paru próbach fizjoterapii w innych gabinetach, przyjaciółka podzieliła się efektami fizjoterapii w Active Clinic. Mgr Anna Jakubowicz-Kowalik po pierwszej wizycie ułożyła mi plan rehabilitacji i powrotu do aktywności fizycznej. Po raz pierwszy fizjoterapeutka pochyliła się nad moimi problemami kompleksowo. Jedno to uraz a dwa napięcie mięśni od wielu lat. Jestem przekonana, że nareszcie trafiłam w dobre miejsce. Polecam!

– Olga, opinie Booksy

„Helping me recover after a sever ankle sprain"

I would like express gratitude to the whole team at Active Clinic for their involvement in helping me recover after a severe ankle sprain! Thank You!

– Peter, opinie Booksy

„Otrzymałem rzetelną i fachową pomoc”

Miałem poważny problem z kręgosłupem. Myślałem że nic już mi nie pomoże. Otrzymałem tu rzetelną i fachową pomoc, podeszli do mnie z wielką uwagą i zaangażowaniem. Po zabiegach i ćwiczeniach mój stan bardzo się poprawił. Polecam to miejsce.

– Maciej, opinie Google

„Terapia manualna postawiła mnie na nogi”!

Trafiłem do Pana Radka po rekonstrukcji achillesa. Lepiej trafić nie mogłem. Wiedza, spokój i doświadczenie na najwyższym poziomie. Zastosowana przez Pana Radka terapia manualna postawiła mnie na nogi w bardzo krótkim czasie. Szczerze polecam.

– Adam, opinie Google

„Dziękuję za pomoc po złamaniu ręki”!

Terapia manualna u Pani Ani pozwoliła mi szybko wrócić do normalnego funkcjonowania.

– Magda, opinie Google

„Świetnie naprawiają kolana”!

Po roku przerwy przez kontuzję wracam do biegania. Świetnie  naprawiają kolana 🙂 Polecam!

– Jacek, opinie Booksy

„Active Clinic polecam każdemu”!

Active Clinic polecam każdemu, kto zmaga się z jakimikolwiek dolegliwościami bólowymi. Pełen profesjonalizm. Pan Radosław w ciągu zaledwie kilku wizyt wyleczył mnie z uciążliwego i uniemożliwiającego prawidłowe funkcjonowanie bólu pleców, z którym zmagałam się miesiącami.
– Elżbieta, opinie Booksy

„...odzyskuję wiarę, że w pełni wrócę do formy”

Rwa kulszowa. Ból pleców. Ledwo mogłam chodzić. Trafiłam do Anny Jakubowicz-Kowalik z Active Clinic. Już po pierwszej wizycie było dużo lepiej. Teraz po 3 wizytach odzyskuję wiarę, że w pełni wrócę do formy. Polecam w 100%.

– Magda, opinie Booksy

„I felt much better and my back pain decreased significantly.”!

I have been experiencing severe back pain in the last couple of days. Luckily I found Active Clinic. After my first session of physical therapy, I felt much better and my back pain decreased significantly. The following visit allowed me to completely forget about my problems. The staff speaks English. I highly recommend Active Clinic!

– Michael , opinie Google 

„Zaczynam dochodzić do siebie po złamaniu kości udowej”!

Bardzo miła obsługa od wejścia, do samego wyjścia.
Dzięki profesjonalnej pomocy Pana Radosława zaczynam dochodzić do siebie po złamaniu kości udowej. Z całego serca polecam. 🙂

– Jakub , opinie Google 

"Po operacji kolana (rekonstrukcja ACL). Jestem bardzo zadowolona z szybkich efektów rehabilitacji"

Zgłosiłam się do Active Clinic po operacji kolana (rekonstrukcja więzadła ACL). Jestem bardzo zadowolona z szybkich efektów rehabilitacji. Bardzo profesjonalni terapeuci. Polecam!

– Dorota , opinie Booksy 

„Problem z szyją po wypadku samochodowym"

Miałam problem z szyją po wypadku samochodowym. Jestem po dwóch spotkania w Active Clinic i widzę dużą poprawę. Polecam mgr Annę Jakubowicz-Kowalik. Dziekuję za pomoc!

– Agata , opinie Booksy 

„W Active Clinic otrzymałem właściwą diagnozę, a po kilku sesjach terapii manualnej problem zniknął”

Od stycznia miewałem bóle pleców i byłem już w paru gabinetach. Zwykle słyszałem, że to rwa kulszowa – ale zabiegi nie pomagały. Dopiero w Active Clinic otrzymałem właściwą diagnozę, a po kilku sesjach terapii manualnej problem zniknął. Wróciłem już nawet do sportu. Serdecznie polecam 🙂

– Łukasz , opinie Google 

„Anna Jakubowicz-Kowalik fizjoterapeutka nr.1”!

Anna Jakubowicz-Kowalik to jak dla mnie fizjoterapeutka nr.1! Byłam u paru innych fizjoterapeutów ale nikt nie był mi wstanie skutecznie pomóc z nawracającym problemem z plecami. Po paru wizytach w Active Clinic czuję się dużo lepiej!

– Otylia , opinie Booksy 

„Widzę bardzo duży postęp w powrocie do normalnego funkcjonowania.”!

Po zabiegu rekonstrukcji wiązadła krzyżowego, od razu się udałem na rehabilitację, pomimo zaleceń ortopedy. Po 2 tygodniach rehabilitacji pod okiem Pana Radka, widzę bardzo duży postęp w powrocie do normalnego funkcjonowania.

– Adam, opinie Google 

„Moja dentystka poleciła mi Active Clinic”

Moja dentystka poleciła mi Active Clinic jako miejsce, które może mi pomóc ze zgrzytaniem zębami w nocy. Jestem bardzo zadowolona z fizjoterapii stomatologicznej. Polecam każdemu, kto boryka się z bruksizmem! 

– Klaudia, opinie Booksy 

„Noga jest jak nowa”!

Bardzo Polecam Pana Radosława Gałana jako fizjoterapeutę! Po uszkodzeniu stawu skokowego w trakcie meczu piłki nożnej i paru wizytach u Pana Radka, noga jest jak nowa i mogę ponownie grać. Pana Radka polecił mi znajomy z drużyny, gdy lekarz na ostrym zaproponował mi jedynie gips na 6 tygodni.

– Mich, opinie Google 

„Po chorobie neurologicznej niedowladzie czterokonczynowym oraz obustronnym niedowladzie nerwu twarzowego trafilam w rece Pana Radka”

Po chorobie neurologicznej niedowladzie czterokonczynowym oraz obustronnym niedowladzie nerwu twarzowego trafilam w rece Pana Radka. Pan Radek zdecydowanie jest fachowcem w swojej dziedzinie z bogata wiedza. Wszystko bardzo porzystepnie tlumaczy, ma indywidualne podejscie do pacjenta. Juz po kilku spotkaniach widac skutecznosc jego terapii. Bardzo polecam Pana Radka oraz Active Clinic, gdzie jest czysto, przyjemnie i latwo umowic sie na wizyte.

– Kasia, opinie Google 

„Byłam tylko parę razy na terapii u Pana Gałana, a efekty są niewiarygodne. "

Od wielu lat cierpię na stenozę lędźwiową. Byłam u masy terapeutów, rehabilitantów, lekarzy. Rehabilitowałam się parę razy w tygodniu miesiącami, niestety bezskutecznie. Bóle się nasilały, miałam problem z chodzeniem. Już nie wspomnę o skurczach nóg jakie mnie łapały nawet leżąc. Nie dało się tak funkcjonować. Trafiłam do Pana Radosława Gałana w Active Clinic. Co jest ciekawe, nie musiałam mówić co mi dolega, bo po krótkim (jak to Pan Radek powiedział) “nasłuchu” sam znalazł przyczynę. Byłam tylko parę razy na terapii u Pana Gałana, a efekty są niewiarygodne. […] Jedyne co mogę napisać to DZIĘKUJĘ i pewne jest to, że nie zamienię Pana Radka na żadnego innego rehabilitanta.

– Paulina, opinie Google 

„Po pierwszej wizycie w Actice Clinic widziałem bardzo dużą poprawę"

Rwa kulszowa uniemożliwiała mi normalne funkcjonowanie od ponad miesiąca. Po pierwszej wizycie w Active Clinic widziałem bardzo duża poprawę i zdecydowałem się na zakup pakietu 5 wizyt. Regularna terapia manualna bardzo mi pomogła. Dostałem masę rad i ćwiczeń, które mogę wykonywać w domu, żeby uniknąć problemów w przyszłości. Polecam!

– GP, opinie Booksy

„Definatley the best physical therapy in Warsaw."

Was suffering from back and shoulder pain for over a month. Visited a couple of other physical therapists and finally in Active Clinic my problem was solved after two visits! Definatley best physical therapy in Warsaw.

– Dominique, opinie Booksy 

„Miła atmosfera, profesjonalne podejście"

Bardzo polecam. Miła atmosfera, profesjonalne podejście. Pan Radek ze swoją imponującą, szeroką wiedzą i doświadczeniem jak zawsze mi pomógł z bólem. Jeszcze raz polecam i dziękuję.

– Linda, opinie Booksy 

„Polecam każdemu, kto ma problemy z kręgosłupem"

Od paru miesięcy miałam problem z kręgosłupem (odcinek szyjny). Jestem po 2 spotkaniach w Active Clinic. Po terapii manualnej widzę dużą poprawę. Dostałam również zestaw ćwiczeń, które mają mi pomóc uniknąć problemów w przyszłości. Pani Ania bardzo mi pomogła! Polecam każdemu, kto ma problemy z kręgosłupem.

– Mariola, opinie Booksy