Opinie o Active Clinic

300+ opinii na Booksy i Google, średnia - 5/5

„Pierwsza wizyta przyniosła niesamowitą ulgę”

Z całego serca polecam Panią Izę. Dzięki jej wiedzy i profesjonalizmowi Pani Izy mogę po kilku latach permanentnego bólu pleców powiedzieć że znalazłam „ręce, które leczą” Już pierwsza wizyta przyniosła mi niesamowitą ulgę i mogłam w końcu bez bólu się wyspać.

– Emilia Sokoluk, opinie Google

„Czuję się dużo lepiej i wracam do sprawności”!

Bardzo dziękuję za pomoc. W 100% polecam. Ból pleców i szyi męczył mnie od dłuższego czasu. Środki przeciwbólowe nie dawały efektów. Po kolejnej wizycie w Active Clinic czuję się dużo lepiej i wracam do sprawności!
– Monika, opinie Booksy

„Terapia manualna postawiła mnie na nogi”

Trafiłem do Pana Radka po rekonstrukcji achillesa. Lepiej trafić nie mogłem. Wiedza, spokój i doświadczenie na najwyższym poziomie. Zastosowana przez Pana Radka terapia manualna postawiła mnie na nogi w bardzo krótkim czasie. Szczerze polecam.
– Adam Woch, opinie Google

„Po pierwszym zabiegu wykupiłam cały pakiet”!

Bardzo polecam to miejsce! Usługi na wysokim poziomie – miła obsługa, punktualność, sms-y przypominające o wizycie. Uwielbiam za holistyczne podejście do pacjenta. Poszłam tam z bólem pleców a wróciłam zrelaksowana, z masą ciekawych informacji i przydatnych wskazówek! Po pierwszym zabiegu wykupiłam cały pakiet!

– Wioletta Milczek, opinie Google

„Active Clinic polecam każdemu”

Active Clinic polecam każdemu, kto zmaga się z jakimikolwiek dolegliwościami bólowymi. Pełen profesjonalizm. Pan Radosław w ciągu zaledwie kilku wizyt wyleczył mnie z uciążliwego i uniemożliwiającego prawidłowe funkcjonowanie bólu pleców, z którym zmagałam się miesiącami.
– Elżbieta, opinie Booksy